логотип
Votre Parfum — ательє
нішевої парфумерії

Пройди простий тест
і отримай 15 мл нішевих
ароматів зі знижкою 60%

Парфумерний гардероб з 5-ти ароматів
від європейського бренду Bibliotheque de
Parfum зі знижкою 60%
Створити парфумерний гардероб

Для кого вибираєш аромат - для чоловіка або жінки?

Знак зодіаку

Вкажи хто ти за знаком зодіаку. Ми впевнились, що він безпосередньо впливає на парфумерні уподобання!

Обери, який жіночий стан ти бажаєш підсилити зараз, а ми підберемо аромат, котрий буде цьому сприяти

Королева
Це самостійна освічена жінка, що вміє спілкуватись на будь-які теми. Самодостатня, доглянута, незалежна, впевнена, горда. Вона розумна, здатна надихати та спрямовувати свого обранця.

Повітря наділяє її вольовими якостями, здатністю аналізувати та здійснювати рішучі кроки. Вона спонукає чоловіка удосконалюватися, працювати, досягати цілей, долати труднощі та, звісно, щедро обдаровувати свою леді. Її головні цінності — кар’єрне зростання, бізнес, реалізованість у соціумі.

Господиня
Другий стан жінки що часто зустрічається — Господиня. Стихія — Земля, котра дає розсудливість, впевненість, вміння створювати реальність навколо себе, практичність, вміння гарно готувати та підтримувати порядок у домі.
Вона мудра хранителька сімейного вогнища та надійна супутниця чоловіка. Єдиний стан, в котрому якщо жінка перебуває, то дозволяє чоловікові поряд із собою розслабитися. Господиня вміє вправлятися з матеріальними та нематеріальними ресурсами (грошами, спілкуванням, відносинами), створювати атмосферу безумовної любові та турботи.

Дівчинка
Третій — це стан Дівчинка, стихія — Вода. Вода надає чуттєвості та емоційності, така жінка йде за почуттями. Життєрадісна, емоційна, ніжна, слабка. Отримує бажане просто тому, що бажає цього (на відміну від Королеви, котра всього домагається сама). Вона вміє просити з позиції дитини, їй важко відмовити. До такої завжди хтось прийде на поміч, захистить, потурбується.
Мрійниця, вона з захопленням вірить у чоловіка, приймає всі його сторони, цінує те, що він надає, навіть незначні подарунки. З Дівчинкою чоловік відпочиває. Наповнюється почуттям радості та щастя. Проявляється у своїх кращих якостях. Про таку жінку хочеться піклуватися, оберігати.

Коханка
Четвертий — стан Коханки, важко утримуваний у більшості жінок стан. Стихія — Вогонь, що дає творчість та уяву, вміння бачити можливості, розвивати фантазію. Це той самий вогонь, котрий вмикає на повну потужність жіночий центр. Його дуже важно подолати навіть найбільш високим інтелектом.

Коханка — найбажаніший архетип в очах чоловіків! Пристрасть, розкутість, сексуальність. Жінка, що перебуває у стані «Коханка» — завжди викликає бажання. Адже вона володіє безцінним мистецтвом спокуси. Жінка «Коханка» збуджує у чоловікові мисливця, цікавість. За допомогою сексу вона передає чоловікові енергію, котру він повертає їй у вигляді подарунків, соціального статусу та грошей. Сексуальна енергія вабить чоловіка, та надихає на звершення. Цей архетип не дає чоловікам розслабитися, зупинитись у розвитку своєї мужності.

Познач свої уподобання, щоб ми змогли підібрати аромати, котрі підійдуть тобі на 99,9%

Твої улюблені ласощі?

Ти б хотіла, щоб аромати підкреслили твою…

Яким повинен бути твій ідеальний аромат?

Ваша улюблена пора року?

Тобі подобається проводити відпустку…

Твоя улюблена квітка?

Знак зодіаку

Вкажи хто ти за знаком зодіаку. Ми впевнились, що він безпосередньо впливає на парфумерні уподобання!

Обери, який чоловічий стан ти бажаєш підсилити зараз, а ми підберемо аромати, котрі будуть цьому сприяти. Опис ми підготували — обирай!

Творець & Майстер

В цій групі більша частина чоловіків. Як правило, вони зайняті високооплачуваною, цікавою справою. Стабільні, як фундамент хмарочоса та незламні, наче скеля. Не особливо полюбляють керувати будь-ким, але мають підлеглих. Коли Майстер віддає розпорядження, то бажає отримати результат такий саме бездоганний, як якщо би робив це сам.

Комерс & Ділець

Це чоловіки, народжені для бізнесу. Вони вже з пелюшок навчені фінансовій грамотності, в них завжди є «н/з» та вигідний козир у рукаві. Вони з легкістю продають сніг взимку та отримують солідний дохід від продажу гарячого піску в пустелі. Торгуються навіть у постановці задач: «Викопаєте до обіду до паркану — отримаєте премію, не встигнете — отримаєте штраф».

Лідер & Воїн

Керують, вони завжди на чолі загону, легко беруть на себе відповідальність та гарно з нею управляються. Стають керівниками швидко та легко, невтомно деруться по кар’єрних сходах, для них немає обмежень. Щоб віддати розпорядження іноді їм достатньо сказати: «Тааак, копаємо звідси та до обіду» та усі хапають лопати, починають пихкати, щоб відповідати.

Першовідкривач & Вчений

Допитливі до дрібниць, читають проміж рядків, докопуються до змісту та завжди його знаходять. Полюбляють вчитися та повчати та, треба сказати, в них це непогано виходить. Класичні розумники. Цікаві співрозмовники та уважні слухачі. Розмовляють багато. Поправлять окуляри та прочитають вам натхненну лекцію «Усі види ям, усі види лопат» — та ви відправитесь копати, натхненні глибиною проникнення у суть Землі.

Уточни свої уподобання, щоб ми змогли правильно підібрати аромати, котрі підійдуть тобі на 99,9%

Ти б хотів, щоб аромати підкреслили твою…

Яким повинен бути твій ідеальний аромат?

Ваша улюблена пора року?

Тобі подобається проводити відпустку...

Твоя улюблена марка автомобілю?

Твоя улюблена страва?

199 грн

Парфумерний гардероб
за знаком зодіаку, способом
життя і твоїми уподобаннями